flag Судова влада України

В ході реформування судової системи цей суд припинив роботу

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

       Львівський апеляційний адміністративний суд розпочав свою діяльність 2 квітня 2007 року. На початку діяльності повноваження суду поширювалися на територію восьми областей України: Волинської, Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської, Рівненської, Тернопільської, Хмельницької та Чернівецької областей. Після створення Вінницького та Житомирського апеляційних адміністративних судів, Львівський апеляційний адміністративний суд поширює свою юрисдикцію на п’ять областей - Волинську, Закарпатську, Івано-Франківську, Львівську та Тернопільську.

      Фактично, Львівський апеляційний адміністративний суд в порядку апеляційного провадження здійснює перегляд  рішень та ухвал, винесених у порядку Кодексу адміністративного судочинства України,  місцевими адміністративними судами (місцевими загальними судами як адміністративними судами та окружними адміністративними судами), які знаходяться у межах їхньої територіальної юрисдикції.
       Суддівський корпус ЛААС складає 44 судді. Штатним розписом передбачено суддівський корпус у складі 51 особи.  У суді створені і діють 4 судові палати.

          Працівників апарату суду – понад  200 осіб.

         Приміщення Львівського апеляційного адміністративного суду складає  комплекс будівель на вул. Саксаганського, 13 - вул. Стецька, 13 у м. Львові. Юридична адреса: 79005, м.Львів, вул. Саксаганського, 13.

.

Будинок Львівського апеляційного адміністративного суду

   

      Львівський  апеляційний  адміністративний суд працює  у приміщенні, що є пам’яткою архітектури.  Будинок №13 на вулиці Саксаганського у Львові запроектований за наказом  Австро-Угорського уряду на початку 10-х років ХХ сторіччя як адміністративну споруду для державних фінансових органів Галичини. Співавтором розробленого у Відні проекту є  відомий львівський архітектор часів Австро-Угорщини Міхал Улям. У зв’язку із різними політичними подіями початку ХХ сторіччя будівництво будинку завершилося лише у 30-х роках. З різних історичних  джерел відомо, що до 1939 року тут розміщувалися Окружна палата державного контролю та прокураторія.  Після Другої світової війни будинок було передано у користування військовим і до 2007 року тут базувався штаб  Повітряного командування «Захід» ЗС  України. 

        У 2007 році Львівська міська рада передала це приміщення у користування Львівському апеляційному адміністративному суду на умовах договору  позички терміном на тридцять років.

         Загальна площа приміщення  - 6597,7 кв. м. На сьогодні задіяно 3834,7 м.кв., на 01.01.2016 невідремонтованими залишаються 2763 м. кв. загальної площі будівлі.