flag Судова влада України

В ході реформування судової системи цей суд припинив роботу

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Інформаційне агентство ZAXID.NET: "Львівський апеляційний адміністративний суд вдягнули у вишиванку"

Відео "Львівський апеляційний адміністративний суд вдягнули у вишиванку"

 

"У Львові до Дня вишиванки тривають акції і флеш-моби. Один з них влаштували працівники Львівського апеляційного адміністративного суду. Більша частина працівників сьогодні прийшла у вишиванках. Національними орнаментами оздобили і саму будівлю, а також влаштували флеш-моб.

«Юрисдикція суду охоплює п’ять областей. І ми спершу хотіли показати орнаменти цих областей, але почалися протиріччя, чи справді ці орнаменти належать цим регіонам і тоді ми суб’єктивно взяли ті візерунки, які нам сподобалися», ― розповів керівник апарату суду Сергій Пашковський.

Вишиванку вдягли не тільки працівники апарату суду, але й самі судді. Працівники Феміди навіть ухвали оголошували у вишиванці і мантії. Суддя Тарас Онишкевич носить вишиванку часто, її мають усі члени сім’ї.

«Мою зараз носить син, яку мама мені вишила, коли я ще був школярем. Тепер син підріс і носить мою вишиванку, а я вже ношу вишиванку, вишиту нашими майстринями, бо мама вже нездужає, а жінка вишиває моїй доньці. А в майбутньому не знаю, чи вона дасть раду, бо в мене великі габарити довго вишивати», ― зазначив суддя Тарас Онишкевич."

 

Матеріал взято з офіційного веб-сайту ZAXID.NET