flag Судова влада України

В ході реформування судової системи цей суд припинив роботу

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

       На вході до приміщення Львівського апеляційного адміністративного суду облаштований пункт пропуску з відповідними технічними засобами контролю та зв’язку.

Ідентифікація осіб, які прибули до суду та їх пропуск здійснюється на підставі документів, що посвідчують особу:

– паспорта громадянина України;

– паспорта громадянина України для виїзду за кордон;

– службового посвідчення;

– національного посвідчення водія України;

– пенсійного посвідчення;

– іншого офіційного документа, що містить фотокартку особи та печатку установи, яка видала документ.

       Пропуск до приміщення суду осіб, які прибули на судові засідання та інші заходи (наради, переговори тощо), здійснюється за списками, підписаними головою суду або керівником апарату, після пред’явлення документа, що посвідчує особу.

     Якщо в особи немає документа, який посвідчує особу, про це інформується керівник або заступник керівника апарату, який повинен встановити особу відвідувача, мету його візиту та вирішити питання щодо можливості пропуску такої особи до приміщення суду.

Працівники засобів масової інформації пропускаються за умови пред’явлення документа, що посвідчує особу та документа, що засвідчує статус працівника засобу масової інформації (наприклад, редакційне посвідчення, інший документ, виданий редакцією тощо). Використання ними під час судового засідання аудіо-, відео-, кіно-, фотоапаратури здійснюється в порядку, установленому процесуальним законодавством України.

Забороняється пропуск до приміщень судів, інших органів та установ системи правосуддя осіб:

1) з ознаками алкогольного чи наркотичного сп’яніння;

2) з тваринами;

3) з вогнепальною, газовою зброєю та пристроями для відстрілу патронів із гумовими чи аналогічними за своїми властивостями метальними снарядами несмертельної дії, балончиками, спорядженими речовиною сльозогінної (сльозоточивої чи дратівної) дії, крім осіб, визначених у пункті 12 розділу II «Тимчасового порядку забезпечення охорони судів, органів та установ системи правосуддя, а також підтримання громадського порядку в них»;

4) з легкозаймистими, вибухонебезпечними, радіоактивними та отруйними речовинами;

5) з колюче-ріжучими предметами;

6) з валізами, господарськими сумками, пакетами великих розмірів (600x400x200 мм).

      При вчиненні особами протиправних дій стосовно суддів, працівників апарату суду, учасників судового процесу, працівників інших органів та установ системи правосуддя, осіб, що перебувають у приміщенні суду, поліцейські та військовослужбовці Національної гвардії України зобов’язані невідкладно вжити заходи, передбачені законами України «Про Національну поліцію» та «Про Національну гвардію України».

 

Детальніше пропонуємо ознайомитися з Тимчасовим порядком забезпечення охорони судів, органів та установ системи правосуддя, а також підтримання  громадського порядку в них, затвердженим рішенням ВРЮ від 26.12.2016 №3470/0/15-16.