flag Судова влада України

В ході реформування судової системи цей суд припинив роботу

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

ЗАТВЕРДЖЕНО

наказ керівника апарату

Львівського апеляційного адміністративного суду від

«05» січня 2016 року № 2

 

ІНСТРУКЦІЯ

про порядок відшкодування фактичних витрат на копіювання

або друк документів, що надаються за запитом на інформацію

 

  1. Ця Інструкція розроблена відповідно до статті 21 Закону України «Про доступ до публічної інформації» та постанови Кабінету Міністрів України від 13 липня 2011 року № 740 «Про затвердження граничних норм витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію» та визначає порядок відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів обсягом більш як 10 (десять) сторінок, що надаються Львівським апеляційним адміністративним судом (далі – суд) за запитами на інформацію.
  2. У разі якщо задоволення запиту на інформацію передбачає виготовлення копій або друк документів обсягом більш як 10 сторінок, керівник структурного підрозділу, відповідальний за надання публічної інформації про діяльність суду, визначеного відповідно до вимог пунктів 2.6, 5.3, 5.4. Положення про забезпечення доступу до публічної інформації у Львівському апеляційному адміністративному суді, не пізніше п’яти робочих днівз дня отримання судом запиту повідомляє про це запитувача із зазначенням вартості фактичних витрат, пов’язаних із копіюванням або друком документів, та реквізитів і порядку сплати цих витрат.
  3. Розмір вартості фактичних витрат, пов’язаних із копіюванням або друком документів обсягом більш як 10 сторінок, визначається у відсотковому відношенні до розміру мінімальної заробітної плати на дату копіювання або друку документів, що надаються за запитом на інформацію.
  4. Розрахунок витрат на копіювання або друк документів покладається на керівника структурного підрозділу суду, відповідального за надання публічної інформації про діяльність суду.
  5. Якщо неможливо визначити заздалегідь кількість сторінок документів, які необхідно виготовити запитувачу інформації, зважаючи на значний обсяг таких документів, не пізніше п’яти робочих днівз дня отримання судом запиту керівник структурного підрозділу, відповідальний за надання публічної інформації про діяльність суду, повідомляє запитувачу частковий розрахунок вартості фактичних витрат на копіювання або друк документів.
  6. Після підтвердження оплати вартості фактичних витрат, пов’язаних із копіюванням або друком документів, яке здійснюється шляхом надіслання або надання суду відповідного платіжного документа, відповідь на запит на інформацію надається запитувачу інформації протягом трьох робочих днів.
  7. Розміри фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію (при цьому розмір мінімальної заробітної плати за виготовлення однієї сторінки встановлюється на дату копіювання або друку документів):

 

Послуга, що надається

Норми витрат за виготовлення однієї
сторінки

Копіювання або друк копій документів формату А4 та меншого розміру (в тому числі двосторонній друк)

0,1 відсоток розміру мінімальної заробітної плати за виготовлення однієї сторінки

Копіювання або друк копій документів формату А3 та більшого розміру (в тому числі двосторонній друк)

0,2 відсотка розміру мінімальної заробітної плати за виготовлення однієї сторінки

Копіювання або друк копії документів будь-якого формату, якщо в документах поряд з відкритою інформацією міститься інформація з обмеженим доступом, що потребує її відокремлення, приховування тощо (в тому числі двосторонній друк)

0,4 відсотка розміру мінімальної заробітної плати за виготовлення однієї сторінки

 

Реквізити рахунку для відшкодування витрат

на копіювання або друк документів обсягом

більше як 10 сторінок, що надаються

за запитами на інформацію.

Надавач послуг: Львівський апеляційний адміністративний суд

Реєстраційний рахунок: 35220129000758

МФО банку: 825014

Код ЄДРПОУ: 34668371 

Платник:____