flag Судова влада України

В ході реформування судової системи цей суд припинив роботу

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Відбулися перші збори суддів Восьмого апеляційного адміністративного суду

02 жовтня 2018, 16:46

Сьогодні, 02 жовтня 2018 року, відбулися збори суддів Восьмого апеляційного адміністративного суду, за результатами яких днем початку роботи Восьмого апеляційного адміністративного суду визначено 03 жовтня 2018 року.

Згідно з рішенням №1 зборів суддів, в.о. голови Восьмого апеляційного адміністративного суду Багрій В.М. уповноважений опублікувати в газеті "Голос України" повідомлення про початок роботи новоутвореного суду.

Відповідно до ч. 6 статті 147 Закону України «Про судоустрій та статус суддів», у разі ліквідації суду, що здійснює правосуддя на території відповідної адміністративно-територіальної одиниці (відповідних адміністративно-територіальних одиниць), та утворення нового суду, який забезпечує здійснення правосуддя на цій території, суд, що ліквідується, припиняє здійснення правосуддя з дня опублікування в газеті "Голос України" повідомлення голови новоутвореного суду про початок роботи новоутвореного суду.

Львівський апеляційний адміністративний суд з дня опублікування такого повідомлення припинить здійснення правосуддя згідно з вимогами ст. 147 Закону України "Про судоустрій і статус суддів".