Задати питання
flag Судова влада України

Судді ЛААС взяли участь в апробації навчального курсу для майбутніх суддів

09 жовтня 2017, 17:54

     Після завершення розробки навчальних курсів для спеціальної підготовки кандидатів на посаду судді розпочався завершальний етап – апробація в навчальних умовах. 06 жовтня 2017 року у місті Києві у приміщенні Національної школи суддів України відбулась апробація навчального курсу «Особливості застосування податкового і митного законодавства в адміністративному судочинстві». Захід провели у формі тренінгу у межах підготовки суддів окружних адміністративних судів. В апробації курсу як викладачі взяли участь судді Львівського апеляційного адміністративного суду Руслан Шавель та Тетяна Шинкар.

     Тренінг презентувала головний науковий співробітник Тестологічного центру НШСУ, координатор блоку «Адміністративне судочинство» Програми спеціальної підготовки кандидатів на посаду судді, суддя Вищого адміністративного суду України у відставці, заслужений юрист України Катерина Леонтович.

     Викладачами та фасилізаторами тренінгу стали: суддя Черкаського ОАС Лариса Трофімова, суддя Одеського ОАС Нінель Потоцька, суддя Харківського ААС Яна Макаренко, судді ЛААС Руслан Шавель та Тетяна Шинкар, суддя ОАС міста Києва Ольга Дегтярьова, суддя Київського ОАС Анна Шевченко.

     Програма тренінгу складалась із різноманітних тематичних міні-лекцій (із використанням  презентацій PowerPoint), практичних завдань для виконання в малих групах, презентацій результатів вирішених практичних завдань та дискусій. З метою закріплення вивченого матеріалу, слухачі взяли участь у експрес-опитуваннях та тестуваннях із застосування клікерної системи. Наприкінці тренінгу відбулося загальне обговорення, оцінювання одержаних результатів та анкетування слухачів.

    Апробація в межах підготовки суддів окружних адміністративних судів завершилась успішно, дала змогу врахувати всі фактори та чинники, які впливають на якість викладення матеріалу, допомогла усунути недоліки, які були виявлені у процесі роботи, та стала початком впровадження навчального курсу «Особливості застосування податкового і митного законодавства в адміністративному судочинстві» як обов’язкової частини підготовки кандидатів на посаду судді. 

Фото Національної школи суддів України