flag Судова влада України

В ході реформування судової системи цей суд припинив роботу

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Футбольна команда Львівського апеляційного адміністративного суду вийшла до півфіналу «Кубку Львівської Феміди-2016»

09 червня 2016, 16:03

У вівторок, 7 червня 2016 року, на футбольному полі стадіону СКА (вул. Клепарівська, 39а, м. Львів) відбулися чергові матчі групового етапу турніру «Кубку Львівської Феміди-2016», після яких футбольна команда Львівського апеляційного адміністративного суду вийшла до півфіналу.

Команда Львівського апеляційного адміністративного суду свій матч пятого туру зіграла із командою Прокуратури Львівської області. Гра завершилася перемогою команди Прокуратури Львівської області із рахунком – 4:2. Команда ЛААС грала у такому складі: Іван Нацулич – Мар’ян Фацієвич, Степан Цеголко, Євген Гультяєв – Остап Городецький, Ігор Кучер, Остап Іванков, Володимир Модрицький – Роман Мартинишин,  Іван Кульчицький, Мар’ян Шевчук. На заміни виходили Іван Андрушків та Юрій Кулявець.

Команда ЛААС  активно розпочала гру і могла відкрити рахунок вже на першій хвилині, однак удар Івана Кульчицького відбив голкіпер суперників. Надалі команда Прокуратури Львівської області більше атакувала і ще в першому таймі забила два голи.

В другому таймі футболісти Львівського апеляційного адміністративного суду додали у командній грі, але пропустили ще двічі після швидких контратак суперників. Однак останні 15 хвилин гри минули за абсолютної переваги команди ЛААС. Швидка гра у короткий пас привела до великої кількості ударів по воротах команди Прокуратури Львівської області, з яких два голи ударами з-за меж штрафного майданчика забив Володимир Модрицький, а небезпечним ударам Євгена Гультяєва, Остапа Іванкова та Івана Кульчицького забракло точності.

В інших матчах ігрового дня команда Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України перемогла команду Військової прокуратури Західного регіону України із мінімальним рахунком – 1:0, а команда Західного територіального управління Військової служби правопорядку у Збройних силах України у напруженому матчі мінімально обіграла об’єднану команду Львівського окружного адміністративного суду та Франківського районного суду м. Львова із рахунком – 3:2.

Після п’яти матчів команда Львівського апеляційного адміністративного суду із 9 очками посідає третє місце у турнірній таблиці і за тур до завершення групового етапу турніру забезпечила собі участь у півфіналі «Кубку Львівської Феміди-2016».