flag Судова влада України

В ході реформування судової системи цей суд припинив роботу

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Команда Львівського апеляційного адміністративного суду зберегла лідерство на «Кубку Львівської Феміди-2016»

04 червня 2016, 16:05

У середу, 3 червня 2016 року, на футбольному полі стадіону СКА (вул. Клепарівська, 39а, м. Львів) відбулися чергові матчі групового етапу турніру «Кубку Львівської Феміди-2016».

Команда Львівського апеляційного адміністративного суду свій матч четвертого туру зіграла із командою Військової прокуратури Західного регіону України. Гра завершилася мінімальною поразкою футболістів ЛААС із рахунком – 0:1. Команда ЛААС грала у такому складі: Іван Нацулич –Мар’ян Фацієвич, Степан Цеголко, Євген Гультяєв – Роман Мартинишин, Володимир Габа, Ігор Кучер, Мар’ян Шевчук– Іван Андрушків, Остап Іванков, Сергій Кузьмич. На заміни виходили Володимир Модрицькийта Назар Кіра.

Пропустивши прикрий гол вже на другій хвилині першого тайму, команда ЛААС так і не змогла зрівняти рахунок. Загалом, гра проходила у рівній боротьбі, небезпечні моменти виникали біля обох воріт. Варто відзначити чудову організацію гри у захисті команди Військової прокуратури Західного регіону України: за три матчі вона пропустила лише два голи.

Після чотирьох матчів команда Львівського апеляційного адміністративного суду із 9 очками продовжує очолювати турнірну таблицю групового етапу турніру, однак суперники дещо скоротили відставання.

В інших матчах ігрового дня командаЗахідного регіонального управління Державної прикордонної служби України перемогла команду Західного територіального управління Військової служби правопорядку у Збройних Силах України із розгромним рахунком – 5:1, а об’єднана команда Шевченківського та Залізничного районних судів м. Львова у напруженому матчі мінімально обіграла об’єднану команду Львівського окружного адміністративного суду та Франківського районного суду м. Львова із рахунком – 3:2.